Kwietniowe wesele Justyny i Pawła – Mała Toskania

Kamerzysta na ślub Warta Sieradz Uniejów Poddębice

Magiczne wesele w Małej Toskanii!

Tak właśnie było — piękny słoneczny dzień, a w powietrzu było czuć zapach nadchodzącego lata. Justyna i Paweł to para, która w kwietniu tego roku powiedziała sobie sakramentalne TAK. Nasz kontakt rozpoczął się od krótkiej wymiany wiadomości, następnie rezerwacja terminu i pierwsze wspólne spotkanie, na które Justyna przyjechała sama. Paweł z powodu pracy i odległości spotkał się z nami dopiero w dniu ślubu. Nie będziemy ukrywać, najbardziej lubimy zobaczyć się z parą młodą przed ślubem — wtedy poznajemy się nawzajem i w dniu reportażu ślubnego pewna bariera zostaje już przełamana. Jednak tutaj od momentu przygotowań, wszystko od razu „zaiskrzyło” – wiedzieliśmy, że ten dzień będzie magiczny!

Drewniany kościół w Brodni

Jak my lubimy takie miejsca! Drewniany kościół w Brodni, położony jest niedaleko zbiornika wodnego w Jeziorsku. W tym niesamowicie malowniczym miejscu odbył się ślub Justyny i Pawła. Było niesamowicie i pięknie, a sam moment kazania, który we fragmencie możecie usłyszeń w teledysku ślubnym mocno zapadł nam w pamięć.

Mała Toskania — Dworek za lasem

Znacie to uczucie, gdy podjeżdżacie pod salę weselną wraz z fotografem ślubnym, wchodzicie do środka i nagle widzicie zespół weselny? Pomyślicie teraz i co w tym dziwnego? A jak dodamy, że to jest ten moment, w którym dociera do Was przecież tutaj miał być DJ, o co tu chodzi? to możecie pomyśleć sobie, jak się wtedy poczuliśmy! Szybkie zerknięcie w kalendarz Sala weselna: Dworek Za Lasem Włyń. O co tu chodzi? Z ratunkiem przyszła do nas Pani kelnerka … i jak się okazało, zaraz za pierwszą salą, wybudowana jest druga o nazwie Mała Toskania. Jak dobrze, że różnica odległości to 200 metrów, a nie kilka kilometrów 🙂

Szybka zmiana sali, rozstawienie sprzętu i czekamy na przyjazd naszej Młodej Pary, która niesamowitym pierwszym tańcem otworzyła parkiet weselny. Przez całą noc parkiet płonął, a wszystko to zasługa DJ`a który świetnie dobierał utwory pod gości weselnych sprawiając, że film ślubny tworzył się sam. Powtórzymy raz jeszcze stwierdzenie, że było magicznie … zresztą zobaczcie sami poniżej teledysk ślubny zrealizowany w Małej Toskanii we Włyniu niedaleko Warty/Sieradza!Było epicko!

Ten kwietniowy ślub, choć nie był naszym pierwszym w tym roku, to był tym który rozpoczął maraton weselny. Powiemy szczerze, że postawił bardzo wysoko poprzeczkę! Śmiało możemy powiedzieć, że tego dnia wszystko się udało, a film ślubny który otrzymali od nas, nieskromnie powiemy, że wyszedł EPICKO! Justyna i Paweł na potwierdzenie tych słów, zostawili po sobie kilka ciepłych słów na naszym profilu na Facebooku, przeczytajcie sami, a my z tego miejsca raz jeszcze, życzymy Wszystkiego pięknego na Nowej Drodze Życia!

Sala: Mała Toskania (Dworek za lasem)
DJ: DJ Danek — W parze z dobrą zabawą
Fotograf: Best Moments Ever