Co o nas mówią … czyli Opinie!

Poznajcie niektóre opinie naszych Młodych Par, u których mieliśmy przyjemność realizować film ślubny!
Wszystkie opinie pochodzą z naszego profilu na Facebooku — ProvidStudio.

Filmowanie ślubu łódzkie

 

Nie ma co tu dużo pisać… wystarczy ich poznać! Michał i Sylwia to nie tylko duet profesjonalnych operatorów filmowych, ale to również przesympatyczni i pomocni ludzie. Polecamy każdemu, cudowna pamiątka w super wydaniu, stworzyli przeeeepiękny film! Przed ślubem przekazali nam masę rad i cennych wskazówek, pomogli jak dobrze czasowo rozplanować przyjęcie. W dniu ślubu dbali o najmniejszy szczegół, kiedy tylko o czym zapomnieliśmy to mieliśmy wsparcie na każdym kroku. Wybór ProvidStudio na nasze wesele był najlepszym jakiego mogliśmy dokonać! Dziękujemy również za wykonanie pleneru, który sobie spontanicznie wymyśliłam! Efekty z tego dnia to po prostu MAGIC, każdy, kto ogląda jest zachwycony!

 

Karolina & Jacek

Kamerzysta na ślub Łódź Ozorków Łowicz Skierniewice
Lepiej nie mogliśmy trafić! ProvidStudio to najlepsza ekipa nie w okolicy, lecz moim zdaniem w Polsce! Film jak i teledysk ślubny jest rewelacyjny. Zarówno my jak i znajomi, rodzina są zachwyceni. To nie jest kolejny zwykły nudny film z wesela… To jest film z energią, pompą, jest po prostu sztos!! Jakość jest rewelacyjna, a muzyka dobrana idealnie, nie da się spokojnie usiedzieć na kanapie oglądając ten film 😁 Jak zobaczyliśmy film pierwszy raz i zostaliśmy zapytani, czy chcemy coś zmienić — odpowiedź brzmiała: nie! Ponieważ jest idealny. I dodam, że to jest najlepszy film ze ślubu, wesela jaki w życiu oglądałam. Nie dlatego, że jest nasz, po prostu nigdy wcześniej nie widziałam filmu, który miałby tak wspaniałą jakość, tyle energii, spontaniczności, zmienności ujęć i od początku do końca byłby tak rewelacyjny. Dźwięk nagrywany zarówno z kościoła jak i sali jest czysty, jak na żywo.
Ale przejdę jeszcze do najważniejszych i odpowiedzialnych za ten wspaniały materiał osób — Michała i Sylwii  To cudowni ludzie, z którymi od razu złapaliśmy flow — jakbyśmy znali się od zawsze. Począwszy od przygotowań byli dla nas wielkim wsparciem. Nie tylko stali i nagrywali, Oni z nami byli całym sobą! Pomagali, rozśmieszali, rozładowywali atmosferę i przede wszystkim przekazywali mega pozytywną energię. Goście również są zachwyceni, bo materiał jest rewelacyjny, a nikt nie czuł obecności obiektywu „na sobie”.
Z całego serca polecamy ProvidStudio!! Chcesz mieć rewelacyjną pamiątkę, stworzoną przez wspaniałych ludzi — nie zastanawiaj się, tylko decyduj się na ProvidStudio!

 

Paulina & Robert

Patrycja i Sebastian - Plener ślubny na łódce
Z całego serca polecam ProvidStudio do uchwycenia Waszych najważniejszych życiowych wydarzeń. Mieliśmy przyjemność współpracować z Michałem i Sylwią podczas realizacji naszego ślubu. Jeśli chodzi o nagranie, to wykonane jest profesjonalnie oraz niestandardowo. Co to znaczy? Nie ma nudy! Wszystkie najważniejsze momenty podczas uroczystości są wyróżnione, natomiast te mniej istotne są, ale są zmontowane w taki sposób, że film nie ciągnie się w nieskończoność i oglądanie filmu to czysta przyjemność.
Jakość materiału również zrobiła na nas pozytywne wrażenie, jakość 4K robi robotę nawet na większych ekranach. Kolory, ujęcia, montaż video, oprawa muzyczna, czyste dźwięki – to wszystko jest dopracowane do perfekcji!
Drugą bardzo istotną sprawą jest kontakt z usługodawcami. Michał jest bardzo otwartą osobą, ale przede wszystkim doświadczoną i wie, jak mogą stresować się jego klienci przed ceremonią. Miłym zaskoczeniem było dla mnie i mojego męża, że kilka dni przed ślubem Michał zadzwonił do nas i krok po kroku wytłumaczył nam co i jak będzie się odbywać. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani i dużo bardziej spokojni.
Trzecią sprawą jest to, że ProvidStudio nie ma problemu ze współpracą z waszymi innymi usługodawcami, m.in. fotografem. Dogadają się z każdym.
Podsumowując: profesjonalizm + doświadczenie + miłość do pasji = najlepszy materiał filmowy w waszym życiu. 😍

 

Patrycja & Sebastian

Teledysk ślubny Sylwii i Łukasza - Czarny Staw
 
Jesteśmy wdzięczni losowi, że ProvidStudio było z nami w tak ważnym dla nas dniu! Sylwia i Michał to nie jest zwykła ekipa kamerzystów …. To ludzie, którzy kochają, to co robią ! 😊 Wspalanie wiedzą, jak wesprzeć, pomóc, dać rady, dzięki którym człowiek od razu czuje się spokojniejszy (szczególnie w dniu ślubu 👰🤵‍♂️). Poza ich stuprocentowym profesjonalizmem to super fajni, kontaktowi ludzie, których po prostu nie da się nie lubić ! Nie wierzycie ? Przekonajcie się sami!
Bardzo, bardzooo dziękujemy za przepiękny zwiastun, teledysk i film, który przerósł nasze oczekiwania! To wspaniała pamiątka, do której będziemy wracać z wielką przyjemnością! Jesteście najlepsi !! 

 

Sylwia & Łukasz

Nostalgia Sokolniki - Kasia i Kacper
 
Najlepszy Duet kamerzystów! Nasz film zrobił na nas jak i całej rodzinie ogromne wrażenie. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za tą wspaniałą pamiątkę. Szczerze polecam współpracę z ProvidStudio. Oprócz profesjonalnego wykonania filmu, możecie także liczyć na porady, które pomogą zachować spokój w tym ważnym dniu. 🙂

 

Kasia & Kacper

Para młoda wychodząca z kościoła - Czarny Staw Film Slubny
Jeśli zastanawiacie się nad wyborem ProvidStudio, nie zastanawiajcie się — DZIAŁAJCIE! Zarezerwujcie termin, zanim ktoś Was uprzedzi!
Michał i Sylwia stworzą dla Was tak samo piękną pamiątkę jak dla nas!
Film jest świetnej jakości, złożony z najlepszych momentów całego wesela. Idealne kadry, kolory, zachowane emocje, dobrze dobrana muzyka 🥰
ProvidStudio wkłada całe serce, aby oddany materiał zachwycił widzów! Zachwyca? Jasne, że tak! Film ogląda się z ogromną przyjemnością. 
Co tu dużo mówić.. Zarówno teledysk jak i film jest totalnym sztosem 🔥
Po obejrzeniu dwóch teledysków na YouTube wiedzieliśmy, że wybór ProvidStudio będzie najlepszą decyzją. Nie myliliśmy się — Sylwia i Michał są świetną parą kamerzystów, niosą pomoc w każdej sytuacji, dają cenne wskazówki a co najważniejsze — podczas tego ważnego dnia nie wywierają żadnej presji i nie pospieszają, dzięki czemu stres odchodzi na bok a obecność kamer staje się przyjemnością!
My jesteśmy w 100% zadowoleni ze współpracy 😍😍😍
Dziękujemy za cudowny film! 🥰

 

Paulina & Patryk

Wesele w Tamada Ozorków , tort ślubny
 
Z całego serca polecam ProvidStudio do uchwycenia najważniejszych życiowych wydarzeń. Młodzi, sympatyczni, ambitni ludzie którzy dają z siebie 101% profesjonalizmu! Współpraca z nimi to czysta przyjemność i zero stresu. Potrafią stworzyć luźna atmosferę nawet w najbardziej stresującym momecie. Film jak i jakoś KOSMOS !!! 💪 Wszystkie momety uchwycone idealnie nie da się tego zrobić lepiej!! Po samym montażu widać że to nie tylko ich praca ale także Wielka Pasja.
Dziękujemy za piękną pamiątkę ❤️ jesteście Najlepsi!

 

Ola & Bartek