Profesjonalny i nowoczesny film ślubny to najlepszy sposób na utrwalenie Waszych cudownych i wzruszających momentów, jakie pojawiają się podczas dnia ślubu i wesela. Marzysz o tym, aby Twój film ślubny był pamiątką na całe życie? Dobrze trafiłeś! Każdy nasz film i teledysk ślubny jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a wszystkie nasze realizacje ślubne łączy jedno — są tak samo magiczne i wyjątkowe, jak dzień, w którym powstały. Nasza praca jako kamerzysta ślubny cechuje się dyskrecją i odpowiednim profesjonalizmem. Posiadamy niezbędne zezwolenia do filmowania w obiektach sakralnych, odbyliśmy odpowiednie kursy liturgiczne organizowane przez kurię.

 

Oferta ślubna, zawiera:

  • nowoczesny film ślubny w rozdzielczości 4K i fullHD,
  • wersja skrócona filmu (teledysk ślubny),
  • dwóch operatorów od przygotowań do zakończenia oczepin,
  • ujęcia w plenerze w obrębie sali weselnej,
  • ujęcia z powietrza (dron),
  • personalizowany pendrive z gotowym materiałem,
  • film i teledysk umieszczony na dysku online

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego podając przede wszystkim datę uroczystości i swój adres e-mail! Sprawdzimy dostępność terminu i podeślemy pełną ofertę ślubną!

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Zebraliśmy kilka najczęściej pojawiających się pytań, które od Was otrzymujemy i zebraliśmy je w jedno miejsce.

Jak długie są wasze filmy ślubne?

Nasze filmy ślubne najczęściej trwają około 30-45 minut. Uważamy, że jest to odpowiednia i wyczerpująca długość, która jednocześnie jest nowoczesna i elegancka, ale także pokazuje przebieg całej uroczystości w pigułce. Jeśli jednak chcecie, aby Wasz materiał był innej długości np. 20 minut, dajcie nam o tym znać! Zrobimy wszystko, co w naszych siłach, aby czas trwania reportażu ślubnego, był dla Was satysfakcjonujący. Film ślubny, który tworzymy charakteryzuje się dynamicznym montażem, z odpowiednio dobraną muzyką, która zapewni Wam niezapomniane emocje i pamiątkę na lata.

Ile czasu pracujecie w dniu ślubu? Po jakim czasie otrzymujemy teledysk i film ślubny?

W dniu ślubu i wesela, nasza praca rozpoczyna się zazwyczaj na przygotowaniach pary młodej, a kończy wraz z zakończeniem zabawy oczepinowej, najczęściej około godziny 1.00 w nocy. Średnio reportaż ze ślubu i wesela trwa około 12 godzin. Gotowy film ślubny przekazujemy do 120 dni od daty uroczystości, teledysk ślubny najczęściej otrzymujecie wcześniej. Pełni on rolę zapowiedzi filmu ślubnego. Wszystko przekazujemy na personalizowanym pendrivie. Na Wasze życzenie materiał możemy wrzucić na dysk online, tak by można było podesłać link do najbliższych osób.

Czy wykonujecie sesje narzeczeńskie, filmowe podziękowania dla rodziców lub plenery filmowe?

Oczywiście! W naszej ofercie znajdziecie ślubne podziękowania dla rodziców, które na pewno miło zaskoczą waszych najbliższych, podczas prezentacji na weselu. Zajmujemy się także wszelkiego rodzaju sesjami takimi jak sesja narzeczeńska czy filmowy plener ślubny. Nie zamykamy się na żadne formy związane z filmowaniem, więc jak macie jakiś pomysł to piszcie śmiało!

Jesteśmy zainteresowani plenerową sesją ślubną. Kiedy możemy ją zrobić?

Sesję plenerową wykonujemy już po ślubie, w dogodnym wcześniej ustalonym terminie. Najczęściej staramy się, aby połączyć sesję filmową wraz z plenerem fotograficznym, który zapewne macie lub będziecie mieli w pakiecie u waszego fotografa ślubnego. Jeśli jednak nie, to nie ma problemu! Znajdziemy fajne dogodne miejsce i zrealizujemy ujęcia, które świetnie wzbogacą Wasz film ślubny.

Skąd jesteście? Czy filmujecie śluby wyłącznie w Łodzi i okolicach?

Jesteśmy z Uniejowa. Miasteczka położonego w województwie łódzkim, które słynie z wód termalnych, ale o tym może innym razem 🙂 W kwestii filmowania ślubów, cenimy sobie swobodę działania i nie ma dla nas barier w postaci odległości. Z racji naszego położenia, miasta w których najczęściej się pojawiamy to Łódź, Łowicz, Skierniewice czy Sieradz. Jednak na naszej stronie znajdziecie zapowiedzi ślubne zrealizowane choćby w Warszawie czy Poznaniu.

Czy robicie też zdjęcia na ślubie? Czy wyłącznie filmujecie?

Jeśli chodzi o reportaż ślubny, to zajmujemy się wyłącznie filmowaniem. Jednak z wielką chęcią podpowiemy i polecimy Wam kilku fotografów, z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje. Ich ofertę oraz dostępność terminu sprawdzicie kontaktując się bezpośrednio z nimi.

Czy mamy wpływ na film ślubny?

Oczywiście. Przed samym dniem ślubu przeprowadzamy rozmowę telefoniczną lub spotykamy się na kawie, aby obgadać przebieg całego dnia ślubu i wesela. Wtedy wysłuchujemy Waszych uwag co do filmu. Im więcej wiemy, tym lepiej!

 

Jeśli jakieś pytanie Was nurtuje, a nie znajduje się na liście to zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Możecie także po prostu wysłać wiadomość e-mail lub zadzwonić.